Mercedes-Benz E-Klasa to kwintesencja luksusu w segmencie Business Class. Jego niezrównana elegancja, doskonały komfort i zaawansowane technologie sprawiają, że jest wyborem numer jeden w kategorii limuzyn premium.
Typ pojazdu: Business Class
Liczba pasażerów: 3 + kierowca   
Bagaż: 2 duże + 2 małe

MS 1 DSC0684 DSC06841

 

Mercedes-Benz S-klasa to wyjątkowa limuzyna reprezentująca najwyższy standard luksusu w klasie First. Jako flagowy model marki, znany ze świetnego wykonania i prestiżowego charakteru, MB S-klasa to połączenie luksusu i wyrafinowania, które podnoszą komfort jazdy do doskonałości. Jego klasyczne,
a jednocześnie nowoczesne linie nadwozia emanują elegancją, sprawiając,że podróż tym pojazdem staje się niezapomnianym doświadczeniem.
Typ pojazdu: First Class
Liczba pasażerów: 3 + kierowca   
Bagaż: 2 duże + 3 małe

MS 2 DSC06886 DSC0684

 

Mercedes-Benz V-Klasa to odzwierciedlenie luksusu w świecie samochodów wielofunkcyjnych klasy Business Van, podkreślający harmonię pomiędzy elegancją, komfortem a przestronnością. To samochód stworzony z myślą o klientach poszukujących pojemnego i stylowego pojazdu, który doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i rodzinnych, dla klientów oczekujących najwyższego standardu w kategorii samochodów wielofunkcyjnych.
Typ pojazdu: Business Van
Liczba pasażerów: 7 + kierowca
Bagaż: 5 dużych + 5 małych

MS 3 DSC06793 DSC06841

 

Mercedes-Benz EQS jako flagowy model w szerokiej gamie pojazdów elektrycznych tej marki, stanowi przyszłość motoryzacji elektrycznej. MB EQS nie tylko definiuje nowoczesność, lecz także jest symbolem zaangażowania marki Mercedes-Benz w rozwój zrównoważonej mobilności. Łącząc luksus
z innowacyjnym podejściem do napędu, MB EQS stanowi bezkompromisowe rozwiązanie w pełni dostosowane do dzisiejszych trendów motoryzacyjnych.
Typ pojazdu: First Class Electric
Liczba pasażerów: 3 + kierowca
Bagaż: 3 duże + 3 małe

MS 4 DSC06950 DSC06841

 

BMW Serii 7 to flagowy model niemieckiego producenta. Doskonałość tego pojazdu wynika z nieustającej dbałości o szczegóły – każdy element został starannie przemyślany i wykonany z najwyższą precyzją, a jego zaawansowane technologicznie wyposażenie sprawia, że BMW Serii 7 nie jest jedynie środkiem transportu. To najlepszy przykład luksusu i wyrafinowania w połączeniu z najnowocześniejszymi osiągnięciami technologicznymi. 
Typ pojazdu: First Class
Liczba pasażerów: 3 + kierowca
Bagaż: 2 duże + 3 małe

MS 5 DSC06841 DSC06841