Sixt Limousine Service to usługa skierowana do osób, ceniących sobie luksus i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z najbardziej wymagającymi klientami już po raz szósty z rzędu zostaliśmy uznani Najlepszym Serwisem Szoferskim na Świecie (World Travel Awards). Jesteśmy przekonani, że Sixt Limousine Service to zdecydowanie więcej niż tylko wynajem auta z kierowcą, to wyjątkowe doświadczenie ekscytującej i luksusowej podróży, które idealnie dopełni Państwa dzień.

 

Limuzyna na ślub

Potrzebujesz eleganckiego auta z kierowcą na uroczystości ślubne? Zrób wrażenie na gościach i pozwól się zawieźć na tę wyjątkową uroczystość samochodem prowadzonym przez szofera z Sixt Limousine Service.

 

Ślub to jedna z uroczystości, gdzie wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Zawodowy kierowca, nowy, niezawodny samochód, doskonała organizacja. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i oddaj się przyjemnościom. Zawieziemy Was z klasą i na czas. Do ślubu, na wesele i na sesję zdjęciową.

 

Wiemy, że wyjątkowa uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy.

 

 

WYCENA