Sixt Limousine Service to usługa skierowana do osób, ceniących sobie luksus i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z najbardziej wymagającymi klientami już po raz szósty z rzędu zostaliśmy uznani Najlepszym Serwisem Szoferskim na Świecie (World Travel Awards). Jesteśmy przekonani, że Sixt Limousine Service to zdecydowanie więcej niż tylko wynajem auta z kierowcą, to wyjątkowe doświadczenie ekscytującej i luksusowej podróży, które idealnie dopełni Państwa dzień.

 

 

Wynajem prywatnego szofera

Luksusowa usługa we własnym aucie!

 

Chcesz efektywnie wykorzystywać swój czas, przygotowując się na spotkanie, dzwoniąc, czytając dokumenty lub po prostu relaksując się - i jeśli to możliwe w swoim własnym pojeździe?

 

Usługa Sixt Limousine ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Usługa wynajmu prywatnego chauffeura umożliwia korzystanie z naszych niezawodnych, godnych zaufania i profesjonalnych kierowców. Prywatnego szofera Sixt możesz wynająć na godziny lub na kilka dni, a nawet miesięcy. Nasi specjalnie wyszkoleni kierowcy mają nienaganne maniery i władają językiem angielskim oraz posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu różnych typów pojazdów. Dyskrecja oraz perfekcja to gwarantowany standard zawarty na stałe w naszej usłudze.

 

 

WYCENA